Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa

Parafia
Najświętszego Serca
Pana Jezusa

Sanktuarium Matki Bożej Błogosławionego Macierzyństwa

Jak zapisać się na adorację

Należy kliknąć w link "Formularz rejestracyjny" znajdujący się pod tym artykułem. Spowoduje to uruchomienie systemu zapisów. Otworzy się formularz rejestracji nowego użytkownika. Polega ona  na podanu numeru telefonu, który służył będzie do kontaktu dla duszpasterzy, swojego imienia i nazwiska oraz hasła. Następnie, należy zalogować sie do systemu zapisów przez kliknięcie w prawym górmym rogu napisu "Logowanie" podając numer telefonu i hasło, wpisane w trakcie rejestracji.

Jeśli już byliśmy zarejestrowani, można od razu wybrać "Logowanie" i przejść dalej do zapisów.

Po zalogowaniu się, z rozwijanego pola nalęzy wybrać dzień tygodnia i godzinę rozpoczęcia adoracji. Adoracja będzie trwała godzinę (np.: wybierając piątek godz. 2:00 zobowiązujemy się do czuwania przez godzinę od 2:00 do 3:00 w nocy w każdy piątek - do zakończenia adoracji, czyli do końca okresu Postu).

Wypełniając formularz rejestracyjny wyrażamy zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych w celu organizacji nocnego czuwania przez Parafię pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Krakowie Płaszowie. W każdej chwili możemy zażądać wglądu do przechowywanych danych oraz ich usunięcia dzwoniąc pod numer kontaktowy parafii: tel 12 656-58-04 (zakładka: kontakt).

Formularz rejestracyjny >>.

Łaskami słynący obraz Matki Bożej Błogosławionego Macierzyństwa
Sanktuarium
Matki Bożej
Błogosławionego
Macierzyństwa