Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa

Parafia
Najświętszego Serca
Pana Jezusa

Sanktuarium Matki Bożej Błogosławionego Macierzyństwa

Przygotowanie do Bierzmowania w czasie epidemii

Drodzy Rodzice i Kandydaci do sakramentu bierzmowania!

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiczną, wszelkie dotychczasowe ustalenia zarówno co do przygotowania, jak i samego przyjęcia sakramentu bierzmowania uległy zmianom.

Według komunikatu Kurii Metropolitalnej Archidiecezji Krakowskiej, udzielenie sakramentu bierzmowania „będzie możliwe po przywróceniu normalnego funkcjonowania szkół i parafii” (zob. https://diecezja.pl/aktualnosci/komunikat-w-sprawie-pierwszej-komunii-swietej-i-bierzmowanie/)

Dalsze przygotowanie do przyjęcia sakramentu dojrzałości chrześcijańskiej powinno w tym czasie odbywać się on-line. Bardzo prosimy zatem Kandydatów wraz z Rodzicami, o wypełnienie formularza pdf:

– „Przygotowanie-do-bierzmowania-formularz i odesłanie go na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Inną opcją przesłania danych kontaktowych dla duszpasterza jest wypełnienie stworzonej w tym celu ankiety. Oczywiście wszelkie dane osobowe podawane są jedynie w celu dopełnienia wszelakich formalności związanych z bierzmowaniem i nie zostaną one przekazane nigdzie indziej.

Link do ankiety:

Prosimy, aby wypełnić ankietę lub przesłać formularz do 11.05.2020r. Po tym terminie chcemy nawiązać internetowy kontakt z wszystkimi Kandydatami i Rodzicami, oraz wznowić proces przygotowania do bierzmowania w formie on-line.

Poniżej zamieszczamy linki do istotnych informacji z życia parafii. Jeśli ich nie widzisz kliknij [ TU ]

Ostatnie zdjęcia

Dróżkami do Pana Jezusa

Dróżkami do Pana Jezusa
3 maja 2024

Imieniny ks. Wojciecha 2024

Imieniny ks. Wojciecha
21 kwietnia 2024

Imieniny ks. Proboszcza 2024

Imieniny ks.Proboszcza
14 kwietnia 2024

Zwiastowanie 2024

Zwiastowanie 2024
8 kwietnia 2024

Wielki Piątek 2024

Wielki Piątek 2024
29 marca 2024


Łaskami słynący obraz Matki Bożej Błogosławionego Macierzyństwa
Sanktuarium
Matki Bożej
Błogosławionego
Macierzyństwa